
Стяжки, хомути Parkside, 251 шт — білі, різних розмірів, для внутрішнього та зовнішнього використання
210 ₴
195,30 ₴
- В наявності
- Код: 09М
Набір білих кабельних стяжок Parkside (251 шт) — це універсальне рішення для швидкого та надійного кріплення кабелів, проводів, шлангів або інших елементів. Ідеально підходить для домашнього використання, електромонтажних робіт, автомобільного сервісу чи майстерні.
Стяжки виготовлені з високоміцного нейлону (Nylon 66), що забезпечує гнучкість, стійкість до розтягування, перепадів температур і зносу. Їх можна застосовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі — матеріал не втрачає міцності при дії вологи та ультрафіолету.
У комплект входить 251 стяжка п’яти типорозмірів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого завдання — від кріплення тонких кабелів до фіксації товстих джгутів. Це зручний набір, який стане в пригоді кожному майстру.
Характеристики:
- Тип: набір кабельних стяжок (хомутів)
- Матеріал: нейлон (Nylon 66)
- Колір: білий
- Кількість у наборі: 251 шт
- Призначення: для внутрішнього та зовнішнього використання
- Стійкість до УФ-випромінювання: так
- Діапазон робочих температур: від –40°C до +85°C
- Розміри (приблизно):
- 160 шт — 100 × 2,5 мм
- 40 шт — 200 × 4,8 мм
- 30 шт — 300 × 4,8 мм
- 10 шт — 200 × 7,6 мм
- 11 шт — 300 × 7,6 мм
- Бренд: Parkside
- Країна виробник: Німеччина
Переваги:
- Великий набір — 251 стяжка різних розмірів
- Міцний і довговічний нейлон
- Стійкість до вологи, температур і ультрафіолету
- Підходять для дому, офісу, майстерні або автомобіля
- Просте й швидке кріплення без інструментів
- Гнучкі, але надійні — не ламаються при затягуванні
- Зручне зберігання — усі розміри в одному наборі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
- Ціна: 195,30 ₴



